Всячина

80% імпорту: Що відбувається з пальним в Україні

Мій текст, опублікований на Depo.ua.

З 19 по 22 січня роздрібні ціни на бензини і ДП в деяких мережах автозаправок виросли на 10-56 копійок за літр. На сьогодні середня вартість літру пального А-92 становить 28,85 гривень, А-95 – 29,60 (здорожчали на 7 копійок з 19-го січня), А-95+ – 30,81 і 27,43 за дизель (здорожчали на 8 копійок з 19-го січня).

На заправках преміум класу за літр А-95 просять від 30,94 до 32,49 грн. А-95+ доходить до 33,45, а дизель – 29,95. Причому, на значній кількості дорогих заправок з 19-го січня ціни на різні види пального виросли на 40-50 копійок.

Найдешевший А-95 мережі нижчого цінового сегменту продають від 27,3 до 28 грн за літр. Але навіть на заправках із помірними цінами вартість на із 19-го січня підскочила на 10-56 копійок за літр на різні види пального.

Як дорожчало пальне

ДП і бензини почали дорожчати з 7 вересня. З того моменту по 22 січня середня вартість бензину марки А-92 зросла на 5,03 грн/л, А-95 – на 5,02 грн/л, А-95 + – на 5,11 грн/л, а дизель додав 5,53 грн/л.

На заправках преміум класу за цей період пальне подорожчало в середньому на 5-6 грн/л, а в нижньому ціновому сегменті – на 4-5 грн/л.

Ще 1-го грудня середня вартість А-95 була 28 грн/л. Сьогодні – 29,6 грн/л.

Чому воно дорожчає

Вартість пального напряму залежить від нафти, що йде вгору та курсу валют – гривня падає, при цьому акциз на нафтопродукти зафіксовано в євро.

Вартість пального можна розрахувати за простою формулою. У нас є середня вартість літра – 29,60 грн. 48% або 14,21 грн у ній – вартість оптової партії пального на кордоні (більша частина – імпортується). Податки – 38% або 11,25 грн. На АЗС залишається 14% – 4,14 грн. А ще ж потрібно заплатити за доставку та утримання. В підсумку, прибуток автозаправників становить близько 1 – 1,7 грн на кожному літрі (близько 6%), як озвучують експерти. Деякі загалом працюють на межі рентабельності.

Що з нафтою та курсом валют

Якщо у січні 2017-го барель коштував $55, а 19-го червня 2017-го – $45,98, то з того моменту почалося поступове зростання вартості, з незначними коливаннями. На 22 січня 2018-го маємо $68,74 за барель (не так давно було $71,60).

На вартість нафти впливають декілька факторів. Із найбільш значних – зростання світової економіки, а також угода, що передбачає зниження країнами ОПЕК видобутку нафти на 1,2 млн барелів на день, а країнами “не-ОПЕК” – на 558 тис. барелів на день в порівнянні з рівнем жовтня 2016 року. Вона набула чинності з 1 січня 2017 року. В кінці травня країни домовилися про продовження угоди на 9 місяців – до 31 березня 2018 року, а в листопаді – до кінця 2018 року на тих же умовах. Метою угоди є зниження рівня світових запасів нафти до середнього п’ятирічного рівня.

Гривня також послабилася до долара і євро. Якщо на початку грудня долар продавали по 27,2 грн, то 22 січня – вже по 28,8. З євро також історія не зовсім гарна. Початок грудня – 32,3 грн, а зараз – 35,4.

Варто також нагадати, що в середині серпня долар коштував близько 25,5 грн, а євро – близько 30.

Падіння курсу гривні пояснив прем’єр Володимир Гройсман: “Якщо йде зниження експорту, тим менше валюти надходить в Україну. Є зовнішні виплати, які здійснює Україна, а є виплати, які ми робимо з України”. За словами глави уряду, у зв’язку з цим виникає певний дисбаланс, через що і падає курс гривні.

Що буде далі

В середині грудня Антимонопольний комітет створив комісію, яка повинна була проаналізувати можливу змову на ринку щодо підвищення цін на бензин. Результатів розслідування досі немає. Але можна згадати, що в 2014 та 2015 роках АМКУ давав вказівку знизити ціни на пальне, коли гривня валилася і автозаправники піднімали вартість пального.

По-перше, в майбутньому все залежить від подальшого зростання чи стабілізації нафти. У разі дисциплінованої поведінки учасників вже озвученої угоди ОПЕК+ можна сподіватися на продовження певного зростання нафтових цін.

Залежить все також від Росії, оскільки, за інформацією Bloomberg, Путін зберігає суттєвий вплив.

“Тепер світовим енергетичним царем став Путін”, – цитує Bloomberg колишнього аналітика ЦРУ Хеліму Крофт. Одного тільки натяку Путіна на продовження угоди (зробленого перед візитом до Москви короля Саудівської Аравії Салмана ібн Абдул-Азіза Аль-Сауда) було достатньо, щоб і ОПЕК, і інші країни-учасниці почали готувати документи, а вартість нафти підскочила. І це незважаючи на те, що Ер-Ріяд не впевнений, чи будуть інші країни (не з ОПЕК) дотримуватися своїх квот”.

Справа в тому, що в ОПЕК лідируючу роль грає Саудівська Аравія. А за угодою про скорочення видобутку нафти зробити це вмовили навіть Росію. І це дало змогу саудитам вийти з 8-річної кризи. Росія готова залишитися в позначених рамках, щоб підтримати ціни на поточних рівнях: після угоди 2016 року вартість бареля вже піднялася з 45 до 68 доларів. Подальше зростання Росії не вигідне: чим дорожчою є нафта, тим сильнішим буде рубль. А це б’є по прибутковості експорту, в тому числі і несировинних товарів, зазначав Bloomberg. Саудівській Аравії потрібно, щоб угода залишалася в силі і там розраховують на Росію.

По-друге, в 2018-2020 роках Україна повинна буде виплатити $18 млрд за боргами. Наскільки це вплине на курс – питання відкрите. В бюджеті-2018 долар закладений на рівні 30 грн.

По-третє, в Україні працює один нафтопереробний завод – в Кременчуці, який належить групі “Приват” Ігоря Коломойського. Інші великі НПЗ, зокрема Лисичанський (зупинили в 2012-му) і Одеський – не працюють.

Щодо Лисичанського НПЗ – він був під контролем “Роснефти”, яка 20-го грудня 2017-го завершила продаж роздрібних збутових активів на Україні. Наприкінці грудня 2017 року Антимонопольний комітет України дозволив швейцарській Glusko Energy S.A. купівлю Лисичанського НПЗ та мережі автозаправних станцій компанії “Роснефти” в Україні. У січні 2018-го стало відомо, що Glusco Energy, завершивши операцію з придбання 100% Rosneft Management Company Limited (Кіпр), отримала опосередкований контроль над ПАТ “Лисичанськнафтопродукт” – Нафтобаза, розташована в безпосередній близькості до Лисичанському НПЗ і займає територію загальною площею понад 14 га.

Навколо Одеського НПЗ продовжується судова тяганина, оскільки він належить структурі Курченка.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s