Всячина

Про Веремія, або чому я пішов на “Крисіна за грати”

Сьогодні в Києві на Майдані пройшла акція, головною вимогою якої була справедливість. Є такий Крисін – тітушковод. І на його совісті чимало злочинів. Щоб було коротко – ось картинка від видання “texty”. 

І ось чудовий пост-роз’яснення волонтера Синіцина. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10203751187218291&id=1776897085

Вбивство журналіста Веремія – далеко не єдиний кричущий випадок. Але Крисіну дали 4 роки з випробувальним 2 роки умовно. Судова система України на 4 рік після Майдану не змінилася. І навіть не пробує. Кожен з нас може стати жертвою такої криси і їй за це нічого не буде, якщо у вас нема впливових родичів.

Сьогодні на акції було близько 200 людей. Був і Гужва, колега Веремія по “Вєстям”, на якого налетіли націоналісти із C14 ( шкода, що не на крису). Я його теж не сприймаю і знаю, хто він, та все ж… Юрист Закревська, Синіцин і багато дійсно розумних людей. Кожного дістало це все. Втім, як це змінити – наразі невідомо. Особливо, коли величезна кількість людей бігає по “Фейсбуках” і кричить : “Вони вийшли за Веремія. А він з “Вєстєй” і писав про проституток на Майдані”. А є навіть дебіли, що пишуть таке.

Не писатиму багато. Скажу лише, чому прийшов на Майдан.

По-перше, мене задовбала гниль у судовій системі, відсутність реформ, судді, що мали б сидіти, які судять і покривають людей типу криси. А таких крис повно в Україні…І вони знають, що безкарні.

По-друге, завтра, на місці Веремія, може бути кожен з нас, журналістів. І така сама криса вб’є умовного мене. Зміниться влада і україномовне видання чи англомовне західне, в яких працюю, стануть такими як Вєсті для влади нинішньої і її симпатиків – ватними. І бігатимуть ці люди по Фейсбуках, розповідаючи, що Коваленко ж погано про умовного Ахметова писав, він “гірше собаки”. І такі як Лінник вбивці дадуть умовний. Так от, проти такого має виходити кожен громадянин, який поважає себе, щоб припинити це. А тим, хто не розуміє, бажано уявити, що буде, якщо ця криса випадково чи ні вб’є вас, чи когось з близьких. І вийде на волю. Достатньо просто поставити себе на місце умовної жертви. Я вийшов за закон і справедливість, про яку мрію в цій країні. І якої на 4 рік після Майдану досі немає. 

Але мені сумно. Бо нас мало. І я досі не вірю в те, що ми це зламаємо.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s