Світ

Шведський “закон про згоду” на секс і “мусульманська солідарность”

Парламент Швеції схвалив законопроект щодо зміни факту згвалтування. Відтепер перед тим, як зайнятися сексом, потрібно отримати на це згоду від партнера. Мова йде про усну згоду.

“Чоловік повинен заздалегідь запитати свого партнера про дозвіл на сексуальний контакт. Це стосується будь-якого типу статевого акту. Однак, закон говорить, що жінка не обов’язково повинна погоджуватися словами. Досить чітко повідомити, що вона хоче сексу. “Закон про згоду” повинен застосовуватися не тільки до випадкових сексуальних знайомств, але і до міцних відносин –  навіть у подружжі”, – пише німецький Focus.

Тобто, жінки отримують більше можливостей для юридичного захисту і закон, який ступить в силу в наступному році, покликаний захищати жінок від згвалтувань. Чорт би з тим, втім, Швеція, як і багато країн ЄС, зіштовхнулася з мігрантською кризою через так звану “європейську солідарність”, або “мусульманську солідарність”, як я це називаю, вкотре відчинивши двері для мігрантів, котрі залюбки їдуть у цю країну. А після цього, Швеція посіла почесне перше місце у світі за кількістю згвалтувань.

Дивимося один з останніх кричущих випадків. У Мальме 17-річну дівчину згвалтували араби на дитячому майданчику. Потім вони підпалили її геніталії… А ще купа випадків, коли ці чурки, пробачте мене за мою “неєвропейську солідарність”, знімають на відео те, що роблять із жінками…і кажуть про Швецію, у яку їдуть “тра..ати шведок”. Одні такі кадри транслювали згвалтування у “Фейсбук”.

Звичайно, Швеція досить давно є мігрантською країною. Ще в 1970-х роках зростання кількості згвалтувань там пов’язували із тим, що країна приймала арабів та африканців.

З 2010 року близько 1,33 мільйона людей, що живуть у Швеції (населення – 9,5 мільйона), народилися за кордоном. З них 64,6% народилися за межами Європейського Союзу. Швеція прийняла близько 190 000 чурок лише в 2017 році.

За статистикою, яку наводять у поліції, одна з чотирьох шведок може бути згвалтована. Копи взагалі рекомендують жінкам не ходити самим у темний час доби… Цікаво, як шведок захистить “Закон про згоду”? Мабуть, умовний араб підбіжить ззаду, як це трапилося нещодавно у Стокгольмі до шведки, і замість намагання її згвалтувати, спочатку запитає “чи можна?”.

“Принцип європейської солідарності”. На цьому наголошували у ЄС, коли в 2015-му році ухвалювали квотний принцип розселення нелегальних мігрантів по Європі. У всьому ЄС щодо мігрантів наразі адекватніше за все себе ведуть країни Вишеградської четвірки (Польща, Угорщина, Словаччина та Чехія), які посилають вся і всіх в одне місце.

Але у більшості країн ЄС ніби вавки в голові. Вони живуть за власними високими цінностями, у той же час приймають дикунів, які ставлять хрест на всьому здорово-суспільному. Як ідіоти вірять в те, що асимілювати дикунів можливо. Хоча історія доводить і продовжує доводити, що дикуни не асимілюються. Вони, навпаки, намагаються нагнути умови, в які потрапляють, під себе.

Це ми кажемо лише про згвалтування. А якщо згадати про теракти і хто є виконавцями – питання ще будуть?

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s