Україна

Кому буде вигідна бійня в Краковці

Почнемо з того, що в цій ідіотській піар-акції із перетином Михайлом Саакашвілі українсько-польського кордону, в першу чергу, винен президент Петро Порошенко. Для чого було позбавляти Міхо громадянства? Настільки серйозний конкурент? Якщо це справді через брехню в анкеті, то чому її виявили так пізно і до цього не сталася екстрадиція в Грузію, де проти нього відкриті кримінальні справи? Влада, схоже, просто знайшла компромісний варіант, щоб ніби не сваритися із західними дипломатами, які досить серйозно лобіюють Саакашвілі і, в той же час, не мати проблем із грузинами. Але таке рішення призвело до того, що відбувається сьогодні. Було ж одразу зрозуміло, що у Саакашвілі є підтримка серед політиків Заходу. І, враховуючи те, що “Рух нових сил” ставить перед собою досить серйозні задачі в Україні, просто так вони не здадуться, як і їхні спонсори.

Наслідком позбавлення громадянства може стати сьогоднішня заваруха на “Краковці”. Вже зараз Порошенка звинувачують у підтягуванні “тітушок”, яких вчора помітили на пункті пропуску із зброєю. Один із “тітушок” носить кофту від бренду “Свастон”, який популярний у правих нациків та футбольних фанатів, яких багато в “Азові”. Також на кордоні є група підтримки з активістів Міхо, ветерани АТО, “Донбас” та інші, котрі брали участь свого часу у блокаді Донбасу. Крім них – Семенченко, Соболєв, Костенко, обіцяла бути Тимошенко, Мосійчук та ін політики, різногороду опозиціонери та антикорупціонери – буде величезне шоу із журналістами, блогерами і так далі. І всій цій братії вигідно, щоб була якась провокація. Їм вигідно, щоб Міхо чи його соратників побили. Всім навколо потрібен гучний скандал, оскільки він вдарить саме по Порошенку. Вигідно це як Міхо, так і опозиціонерам з антикорупціонерами, навіть голові МВС Авакову – бо у всьому завжди винен президент. Чому Авакову, спитаєте ви? А невже не помітна повільна війна між ним і Банковою? Згадайте історію Трояна із хабарем… Тоді був банальний сигнал Авакову від оточення президента – показали, що може бути, якщо… Про “дружбу” Авакова із Порошенком у політичних колах вже давно кажуть, що вони один одного терпіти не можуть. Будь-яка провокація у Краковці, в першу чергу, вдарить по президенту, бо у всьому завжди винен він.

Набагато розумніше для Порошенка було б впустити Міхо в Україну. Справа в тому, що тут він не потрібен в першу чергу опозиції. Та ж Тимошенко побачить у ньому конкурента і розпочне мочити. Варто просто впустити Міхо і дати з’їсти його опозиціонерам. Тоді Порошенко б всіх переграв, бо зараз єдине, на що він може сподіватися – це на медіа і блогерів, котрі захищатимуть інформаційне поле. Але як захистити від можливої бійки?

Втім, схоже, цього не буде. Прикордонники обіцяють відібрати в Міхо закордонний паспорт і повернути назад в Польщу. Цирк забезпечений.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s