Україна

“Ікони Майдану”. П’ять запитань в історії з графіті

У Києві по вул. Грушевського, 4 з фасаду будинку власником магазину меблів “Емпоріум” Доценком були змиті фрески часів Майдану, котрі є пам’яткою історії згідно наказу Мінкультури від 15.10.2014 № 869.

Це викликало хвилю обурення як в громадськості, так і у можновладців. Генпрокурор Луценко навіть пригрозив власнику магазину Доценку перевірками, а активісти “СI4” і Нацкорпуса прийшли і розбили двері та скло у магазині, розписавши його, паливши шини.

Втім, вся ця історія зі стертими графіті є дуже дивною, щоб у неї просто так повірити. Ось кілька запитань.

1). Яким чином першою на місці події опинилася саме Віра Савченко? Бо таки вона сфотографувала власника і робітника, що замивав графіті.

21272475_1616951468376450_7910481941170527196_n

2). Ок, навіть якщо і опинилася вона за дивним збігом обставин, то наскільки має бути тупим власник “Емпоріума” Доценко, щоб стерти графіті? І чому він зробив це саме днями, а не рік чи два тому, чи, бодай, влітку, до старту політсезону? 

3). Вітрини магазину били молодики з Сi4 і Нацкорпусу. Палили шини. Було десь чоловік 50… Загалом, ця організація, як і Нацкорпус, була помічена у “дивних” акціях. Невже і ця акція така ж дивна і потрібна комусь, як, наприклад, боротьба з “недоговірними” забудовниками і забудовами, у яких часто приймають участь націоналісти?

4). Чому поліція мирно спостерігала за тим, як б’ють вітрини? Невже мали команду зверху?

5). Від чого історією з графіті хочуть нас відвернути? Скільки там прокуратура довела серйозних справ до завершення? Що там Розенблат і компанія? Графіті для піару більш зручна штука, правда ж?

Схоже, що народу вкотре хтось вирішив кинути кістку, але кому це вигідно, наразі незрозуміло. Або ж – це таки банальна тупість власника “Емпоріума”, яку для піару вже підхопили інші, а обуреними насправді є виключно прості українці.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s