Київ

Київ стоїть. Як проїхати 18 км за три години

Дорога на роботу з лівого на правий берег Києва зранку, а увечері, навпаки – з правого на лівий додому, останнім часом стала справжнім пеклом для киян. Приблизно таким самим, яким був для мешканців Нивок, Святошина і так далі ремонт шляхопроводу на Нивках, котрий нещодавно відкрили (частково).

Ремонт дорожнього покриття на бульварі Дружби народів, розпочатий у липні, заміна покриття шматками на проспекті Бажана, і ось зараз гарантійний ремонт на Південному мості, який ремонтували в 2015-му, стелили асфальт в 2016-му, але традиційно зробили неякісно – все це паралізувало рух. Перший ряд Південного мосту закритий на 2 місяці – відновлення гідроізоляції та дороги. А попереду 1-вересня, справжній апокаліпсис…проте, цього року він почався значно раніше. На Південному мості затор починається із самого ранку у сторону Борисполя, а в напрямку центру також присутня тягнучка – на Південному ремонтують ще й естакадний з’їзд.

Увечері паралізований бульвар Дружби народів і міст Патона, багато водіїв намагаються об’їхати через Дарницький міст, але і він стоїть. Корок на Південному мості тягнеться по всій Саперно-Слобідській. Так само стоїть і Науки в напрямку Столички. Два мости з п’яти у столиці повністю паралізовані…

Особисто провів три години в дорозі додому – нещасні 18 кілометрів…

Ось така картина була близько 20:00. Напрямок – Саперно-Слобідська – Південний міст. Люди слів не добирали.

21208737_1580462032016673_1692479855_n

А така історія на проспекті Науки. Шматочок в 2 кілометри до з’їзду на Столичне шосе проїхав за 30 хвилин. До цього ще простояв на Науки годину.

21208619_1580421415354068_1612029774_n

Добре, що хоч ремонт на мосту Патона мали завершити вчора – “Київавтодор” пише. Там лежить нове покриття без розмітки… Втім, затор є вже з обіду як на Південному, так і на бульварі Дружби народів з Патона.

Untitled (1)

Втім, попри все скиглення і загалом досить частий повторний ремонт доріг у Києві, що є свідченням халтури, варто відзначити, що все це – дуже добре. Бо в столиці багато жахливих доріг. А щоб це змінити, дороги потрібно ремонтувати. В мільйоннику з ще переважно радянською дорожньою інфраструктурою зробити це уникнувши незручностей – неможливо. Тому, якщо водії хочуть не вбивати авто на вибоїнах, а їздити свіженьким асфальтом – треба потерпіти. Комусь варто пересідати на метро. А тим, кому потрібно відвідувати декілька локацій по місту впродовж дня (як мені) доведеться обирати якомога зручніший графік поїздок машиною до тих пір, поки ремонт не завершиться, щоб уникати по максимуму простою у заторі. Хаос завершиться, а замість нього постане новеньке дорожнє полотно – на рік чи два, то вже інше питання.

Проте, “Київавтодор” – це не дуже логічна організація. Що заважало запланувати ремонт мостів раніше, коли машин у Києві було значно менше, а кияни каталися у відпустки? У цей час вони займалися ремонтами доріг на вулицях правого та лівого берега. Але вулиці суттєво програють мостам. Особливо тоді, коли у Київ вже з’їхалися всі, хто тільки міг наприкінці літа.

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s