Футбол

Як вчити недалеких. Приклад з Рівного

Всім відомі “вогняні”, чи краще “димові” ультрас рівненського “Вереса” нещодавно отримали по голові у рідному місті, на змаганнях із спідвею.

На матчах “Вереса” ці хлопці дуже люблять ось такі димові перформанси.

uaebdd11e2247

Коли “Верес” грав у Першій лізі вдома на “Авангарді” вони були звичайною частиною програми матчу. Часто, ультрас розпочинали диміти перед матчем, щоб клуб не платив штраф. Але перформанси під час матчів загалом були звичним явищем.

Ось один з прикладів. Фанати розпочинають кидати пітарди, йде червоний дим. З трибун звичайна “кузьма” їх не дуже вітає, послухайте.

Проте, звична картина – ультрас плювати, що вони можуть заважати іншим. Бо хтось колись їм сказав, що вони мають право і є частиною чогось більшого для клубу, ніж кузьма, котра купує квитки і, відповідно, допомагає клубу жити, а не заробляє штрафи за перформанси.

А це вже 24-те серпня, День Незалежності і міжнародні змагання зі спідвею в Рівному. Ультрас, очевидно саме “Вереса”, прибігли на стадіон знову зі своїми димовухами, задиміли все навколо. На трибунах сиділи мами з дітьми. Звичайні люди не витримали, зібралися і надавали “люлєй” цим бравим хлопцям. Бився навіть дідусь з якоюсь дошкою.


Згодом “королів диму” рятувала від злої “кузьми” і в’язала поліція.

Насправді – це яскравий приклад, як потрібно вчити недалеких людей, на яких не діють нормальні слова та пояснення. Безперечно, не всі ультрас такі. Але, на жаль, саме таких – більшість.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s