Футбол

Прем’єр-ліга+”Волинь”=ДНО. Що з цим робити

Один маленький приклад, який демонструє всю убогість вітчизняного футболу.

У травні 2016-го “Волинь” залишили в Прем’єр-лізі, переступивши через Регламент, давши можливість клубу пройти процедуру атестації тоді, коли вона вже була завершена. Так тоді вирішив Виконком таємним факсовим голосуванням – дав змогу лучанам розпочати атестацію, закрити борги до 31-го травня. Член Виконкому ФФУ, президент УПЛ Володимир Генінсон голосував “ЗА” і так пояснював тоді своє рішення.

Генінсон1

Пан Генінсон запевняв, що його позитивна відповідь не означає, що клуб пройде атестацію. Звичайно – він лише один із 32 членів Виконкому, який захотів дати шанс…

Проте, він – президент УПЛ, який мав бути зацікавлений не у наявності в лізі бренду-боржника, а заміни його на стабільний клуб.

Після такого “договірняка” з “Волинню” я написав текст, через який моє спілкування з керівництвом УПЛ на певний час припинилося :). Бо ображалися, ведмедики. Критику, знаєте, вони не люблять.

Генінсон3

Але сьогодні ця ситуація виглядає смішно. Бо борги у “Волині” по зарплаті вже 7 місяців.

Генінсон2

При цьому “Волинь” буде грати у другій шістці УПЛ, де боротиметься за виживання з “Карпатами” і ще гіршим боржником – “Дніпром”, який ніяк не може сплатити старі борги і ризикує бути відправленим у Першу лігу рішенням ФІФА. Кому шанс давали тоді, пане Генінсон? Навіщо? Щоб знову мати такий самий результат за рік? А тоді в ПЛ дуже хотів “Черкаський Дніпро”. Та й “Оболонь-Бровавр” – Слободян дав би стабільне фінансування.

Не здивуюся, якщо ця весна стане другою серією серіалу “врятуй дніще”. Тільки героєм тепер буде “Дніпро”. У травні 2016-го у гру втрутився Коломойський. Тому “Волинь” ми досі бачимо не у любителях, а в УПЛ. Що буде зараз – покаже лише час. Бажано тільки, щоб хоча б президент УПЛ знову не голосував “ЗА”, а засвоїв урок.

Взагалі, я не з тих, хто любить 100 разів писати, що український футбол – це гівно. Бо це вже і так всі знають. Набагато продуктивніше писати, як з цього гівна виходити. Так от – перед тим, як змінювати формат (ділити очки на 2 з другого етапу – це необхідно зробити з наступного сезону), чи робити ще якісь потуги – розширювати УПЛ до 16 команд, потрібно банально прибрати з “вишки” всіх боржників, які не платять за старі борги і не гасять нові. Нафіг. І плювати на брендовість. “Дніпро” і “Волинь” – до дідька лисого. Будуть борги у “Динамо”, підуть футболісти у Палату з вирішення спорів ФФУ, чи у ФІФА з CAS – нафіг. “Шахтар”, так само, нафіг. Будь-який клуб. І всі ці хапання за голову: “О Боже мій, який чемпіонат без “Волині”, “Дніпра” – це все звичайнісінький популізм. Бо Ваш чемпіонат і без того нецікавий, маловідвідуваний. Та більшості плювати на нього. Зовсім нічого не погіршиться, якщо в ПЛ увійде умовна “Десна”. І надалі буде плювати на чемп, якщо жодні правила не працюватимуть. Має клуб борги, як “Ворскла”, але почав гасити їх належним чином – давайте шанс, але так, щоб це не порушувало процедуру атестації. Як ні – бувайте здорові.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s