Київ

Діалог про опалення

В одному з Київських ліфтів зібралися: стара жінка, в якої є субсидія, літня жінка, родина якої платить шалені квитанції, сантехнік ОСББ і Я – чоловік без субсидії, житель ОСББ.

Літня жінка до сантехніка: Коли вже відключать це кляте опалення, з глузду з’їхали чи що? За що я платитиму через Вас?

Сантехнік: А шо я, то як старший скаже, так і буде. Прикручувать не будемо. Хай Київенерго відключає, команди нема такої.

Стара жінка із субсидією: Холодно!!! Не треба відключати, похолодання йде. Я що, дарма в черзі стояла, оформлювала цю субсидію, щоб мерзнути тепер. Все правильно роблять.

Я до літньої жінки без субсидії: А скільки у Вас набігає?

Літня жінка: 2300 за січень. За опалення

Стара жінка: Заробляєте добре – от і платіть.

Висновок. Кличко з Ахметовим вдало зловили свій електорат – старих пенсіонерів із субсидіями. Логіка як у випадку гречки, так і тут одна – оформила субсидію, нехай до квітня навіть опалюють. А цим “багатіям” так і треба. У Кличка не збираються наразі відключати опалення, чим допомагать заробити Ахметову, піклуючись не за креативний клас, який може зекономити не опалюючи вулицю, а за таких “субсидіянтів”, які вже давно думають або шлунком, або “як сусіду гірше зробити”. Офіційно завершення опалювального сезону у Києві, як і його початок, здійснюється за розпорядженням мера столиці. Проте, пане мер – вони рано чи пізно закінчаться. Ваш улюблений, тупий електорат, що сидить на лавочках, коли сонечко пригріє. У природний спосіб – помруть і все. Тоді залишимося лише ми 🙂 І надовго запам’ятаємо, як ви наварювалися на нас, допомагаючи робити те саме одному донецькому. Удачі Вам тоді, пане мер.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s