Всячина

Розбірки з морпіхами і Закон “Про інформацію”

Мав цікаву розмову з прес-службою ВМС щодо морських піхотинців. Дізнався, що їхнє командування має претензії до моїх аналітичних матеріалів з картами. Мовляв, я видаю їхні позиції поблизу висоти “Дєрзкая”, Водяного і так далі. Головна претензія “морпіхів” – цитата з мого тексту: “противник знову застосовує 122-мм артилерію і бронетехніку – передові позиції українських військ на схід і на південь від Водяного і на схід від Лебединського були неодноразово накриті зі 122-мм ствольної артилерії, на північ і на північний захід від Широкино – пара БМП-2 противника обстрілювала передові позиції сил АТО”.

Сказали навіть, що я ледь не даю наводку. Дуже смішно, але це була цитата нардепа і куратора “Інформаційного спротиву” Дмитра Тимчука – навіть посилання на його пост з ФБ в тексті є.

dsdffddf

Так само, як і інформація про “Дєрзкую” є вже давно відкритою зі сторони бойовиків, які видали наші позиції поблизу – видали самі собі. А якщо дивує інфа про кількість обстрілів – претензії мають бути до прес-центру АТО.

На питання, чи телефонували незадоволені “морпіхи” Дмитру Тимчуку, почув відповідь, що ні. Воно і зрозуміло – він же нардеп.

Взагалі – ситуація дуже смішна. Трошки про головні меседжі.

По-перше, претензії прес-служби морпіхів до мене з’явилися через цитування Тимчука. Але позиції чомусь видаю я.

По-друге, якщо мене там нема на даний момент, то і писати про це не маю права. Джерела інформації та і взагалі банальна наявність аналітичного мислення не рахується. Треба сидіти в окопі, щоб мати право про це писати. Мабуть, всі так і роблять – пишуть виключно з окопів. Не логіка в них – космос. Мабуть, також недостатньо журналістам мати військове звання, чи бути там раніше. Відкрию штабістам секрет: інколи, достатньо мати гарних інформаторів і мозок, щоб аналізувати відкриту інформацію 😉

По-третє – претензій до волонтерів, які щодня зливають інфу, до Тимчука та інших ВІДКРИТИХ джерел у них чомусь немає. Бо вони не малюють ось такі карти. Секретна інфа, чорт забирай. Ніхто ж не знав, що Водяне – Україна. І по Гугл мепс, Вікімапії, Яндексу, та старих генштабівських картах (на якій я і малював) ніяк не знайдеш Водяне, звісно.

195105

По-четверте, невже у командуванні думають, що терористи без моїх карт, які малюються згідно з інформацією, яка наявна у ВІДКРИТИХ ДЖЕРЕЛАХ, не дізнаються про наші позиції зі своїх безпілотників, які регулярно кружляють над ними. Більше того, ці позиції вже давно є на сепарських картах militarymaps. Зайдіть і подивіться, як вони “не знають”. Та і взагалі – жодних координатів позицій я не наводжу. Ну, шановні, годі дурити людей і виставляти себе дурнями.

Зрозуміло, що конфлікт з морпіхами, сподіваюся, був вичерпаний після моїх слів про порушення ними статті 24 Закону “Про інформацію”, яку довелося зачитати.

sddsds1

Зі свого боку хочу заявити, що я не публікую і не буду публікувати інформацію, яка може зашкодити нашим військовим, якої нема у відкритому доступі. Штабістам би порадив розібратися на своїй кухні і вирішити питання витіку інформації, яке також є. Не все ж пишеться у ЗМІ, бо журналісти знають і вміють розрізнити відкриту інформацію від тієї, яка має бути закритою, і витік якої може призвести до жертв серед військових. Добре, якщо певні дані з передової потрапляють у вуха патріотів-журналістів, як я. А може ж бути і навпаки – ворогів багато.

Хочу підкреслити, що в майбутньому будь-який тиск на себе вважатиму порушенням Закону “Про інформацію” і перешкоджанням моїй професійній діяльності з відповідним позовом до суду. 

Варто пам’ятати, що ворог у нас один – незаконні збройні формування “ДНР”, “ЛНР” та Російська Федерація!!! Тож не займаймося ідіотизмом.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s