Всячина · Футбол

Здобули-2. Франков завдає удару у відповідь

Вчорашній простий матеріал у моєму блозі (читай тут) і його обговорення у “Фейсбуці” (а це тицай тут) стосовно “політклубу”, у який Артем Франков перетворив власну “редакціонку” журналу “Футбол”, викликало реакцію у самого метра української журналістики. Звичайно ж, Франков у своїй конференції, спочатку в діалозі з невідомим мені фанатом його творчості (який навіть по батькові Артема Вадимовича не загуглив, назвавши його Володимировичем), прирівняв мене, Вову Миленка та Костю Андріюка до “натовпу всіх цих персонажів”.

16839662_1378775835518628_1053668158_n

Потім інші люди також почали казати Франкову, мовляв, дядько – політики забагато в тебе, дістало. І ось що він відповідав.

%d1%84%d1%80%d0%b0%d0%bd%d0%ba%d0%be%d0%b2-1

%d1%84%d1%80%d0%b0%d0%bd%d0%ba%d0%be%d0%b2-35%d0%b2

Великі опуси Франкова завершилися меседжем, що є люди, думка яких його не цікавить. Зрозуміло, що серед цих людей ми з Миленком та Андріюком. Але лукавить, пан “метр”, ой лукавить. Стільки літер на “нецікавих” витратив.

А насправді, він стримався. Бо, я десь здогадуюся, що часто ностальгуючий на сторінках “Футбола” і власної конференції за СРСР редактор, який інколи дозволяв собі поговорити про “любителів фарбувати паркани”, євроінтеграторів та таке інше, міг і вибухнути, опустившись, мабуть, і до термінів “майдануті”. Проте, честь і хвала – цього про себе не прочитав.

До речі, про СРСР, який часто любить згадувати Франков.

%d1%84%d1%80%d0%b0%d0%bd%d0%ba-123%d1%84%d1%80%d0%b0%d0%bd%d0%ba-12

При СРСР за кілька таких стьобних постів чи слів про “страну дебилов”, як він це зробив в останній “редакціонці” “Футбола”, редактор міг би пройти по статті. Ось лише кілька прикладів – перший і другий з Росії – правонаступниці СРСР.

Так що пан Франков має справді радіти, що живе в Україні, як там він писав, “стране победившего народовластия”. Від себе додам – і свободи слова.

До того ж, Франков – майстер перекручування. Він приплів у свій опус те, що нібито “нашому життю не мають заважати “издевательства над школьной программой”. Якби Франков був уважним, то щодо пропозиції Міносвіти об’єднати в одну дисципліну хімію, фізику, біологію, астрономію, екологію та географію, назвавши її “Людина і природа”, а Алгебру і Геометрію в Математику,  я зазначав, що не підтримую її. Проте – це лише пропозиція. Жодного знущання наразі немає, бо вона не реалізована, ЖОДНОГО. І єдиним моїм меседжем було те, що журнал про футбол із назвою “Футбол” він перетворив на сумнівний шлаковий політклуб. Як мені підказали читачі з досвідом – це він зробив давно.

Змушений визнати, що аудиторія в Артема Франкова і справді велика. Завоював він її власною працею. І багатьом його думка імпонує. Нехай. Свобода слова, як виявилося, прекрасна штука. На цьому піду крокувати “широкою і світлою дорогою”, як сказав “метр”. Подалі від “совка”, який живе в голові у пана Артема.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s