Всячина · війна

Повзучий наступ. Що дасть ЗСУ звільнення Комінтернового (КАРТА)

Мій авторський текст, опублікований на Depo.ua.

На Маріупольському напрямку ЗСУ в тиху розпочали повзучий наступ ще до Нового року. Мова йде про просування в бік села Комінтернове (нова назва Пікузи). На лінії Водяне-Комінтернове останнім часом постійно точилися бої із застосуванням стрілецької зброї, мінометів та навіть артилерії.

А у жовтні 2016-го, патруль 54-го окремого розвідувального батальйону ЗСУ в “сірій зоні”, між селищами Водяне і Ленінське, вступив в бій з великою групою бойовиків. В результаті противник втратив убитими двох бойовиків і один – Михайло Філімонов – потрапив в полон

Згодом противник підтягнув резерви і за підтримки артилерії почалися важкі бої у районі Лебединське – Водяне, причому противник застосовував навіть “Гради”.Почалося загострення на інших ділянках – Павлополь, Широкине.

Сьогодні ж можна казати про успішне просування ЗСУ в напрямку Комінтернового. Вчора даний факт підтвердили волонтери, які згодом втім видалили з “Фейсбуку” свій пост.

Проте, місцеві жителі в соцмережах повідомляють про бої, а також терористів, які залишають потрошку позиції у селі і відступають до Заіченка.

Наразі Комінтернове вже у напівкільці завдяки чудовій операції морпіхів та одного з розвідувальних батальйонів. Наші військові повільно, але впевнено просувалися вперед із рухом по 100 метрів під вогнем противника та окопуванням, аж поки не наблизилися до села.

%d0%be%d0%b0%d0%bb%d0%be%d0%b0%d0%b2%d0%bb%d0%be%d0%b0%d0%b2%d0%bb%d0%b2%d0%b0

У чому ж логіка сьогодні битви за Комінтернове. По-перше, за Мінськом-1 село має знаходитися з нашої сторони лінії розмежування. Так само, як і Октябрь, до якого також підходять наші сили зі сторони Піщевика.

По-друге – взяття Комінтернового стане плацдармом для просування вперед у бік Заіченка та Червоноармійського і взяття під контроль старої траси Маріуполь-Новоазовськ (Маріуполь – Комінтернове-Заіченко-Червоноармійськ і поворот на південь у бік Новоазовська, а на північний захід до Октября).

Зазначимо, що рокадна траса Маріуполь-Новоазовськ аж до Широкиного знаходиться під нашим контролем. Перекриття старої траси, яка таким чином опиняється під вогневим контролем, дасть змогу нашій армії позбавити забезпечення сил у районі Октября.

Судячи за все, досить скоро терористи змушені будуть остаточно відступити із Комінтернового, яке вони досить нахабно зайняли у грудні 2015-го. І на фоні повзучого наступу на інших ділянках фронту, дії нашої армії викликають справжню радість і надію на подальше звільнення України від нечисті.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s