Всячина

Вся сутність “Дождя” в одному ролику

Сьогодні Нацрада заборонила провайдерам транслювати російський ТК “Дождь”. На Росії його вважають опозиційним. Була озвучена причина: зафіксовано розміщення комерційної реклами, що є порушенням вимог закону “Про рекламу”, а також телеканал транслював сюжети з інформацією, яка свідчить про незнання державних кордонів і зазіхає на територіальну цілісність України.

Останнім часом я не дивився “Дождь”. Востаннє, мабуть, бачив скандальне, як його тоді називали, інтерв’ю Макаревича, з критикою російської влади на YouTube. Дане “опозиційне” ЗМІ в 2014 році транслювало звернення Путіна до Федеральних зборів, 18 березня 2014-го, коли президент Росії за великим рахунком поставив крапку в анексії півострова. Тоді цей виступ дивилися ледь не всі українці.

Я пригадую, як “Дождь” підтримували на Євромайдані, коли ледь майже всі кабельні оператори Росії виключили його зі свого пакету.

640x480

У “Дождя” дійсно було кілька цікавих проектів. Та навіть та сама програма Собчак, де були діалоги з російською елітою, так званими опозиціонерами.

Проте, про всю сутність “Дождя”, як і російської опозиції в цілому, може свідчити всього один ролик. Про Крим і те, як змінювалася його карта, кому він належав. Додивіться до кінця.

Як там активісти з Майдану писали на бомажках про них: “Дождь” – єто правда, ми за настоящіх”. От Вам ваша правда.

Ролик був опублікований 19 березня 2014 року, після “референдуму”, і через день після звернення Путіна до Федеральних зборів… У той час, коли російські “зелені чоловічки” віджимали частину української території. Опозиціонери це проковтнули. Крим – Росія. І немає нічого дивного, що всілякі Навальні потім висловлюються за російський півострів, хоча такі із себе опозиціонери.

Вся російська опозиція в одному ролику. Удачі, “Дождь”. Подалі від України.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s