Всячина

КПВВ “Майорськ” та “общєпонятна” агітка

Сьогодні натрапив у “Фейсбуці” на допис правозахисниці Яніни Смелянської. Вона побувала на КПВВ “Майорськ”. Його моніторили представники Харківської правозахисної групи.

Перше, що кинулося в очі Смелянській, було сміття.

112

А от я помітив дещо інше. Агітка. Дивіться, нібито все чудово. Україна, Санта, подарунки, щастя. “ДНР” – баба Яга, темна сторона… Але привітання “С Новым Годом”

15940982_983477685117824_7797822356525054684_n

І от цього я не розумію. Оскільки, Україна має українську мову. І в тому числі привітання має звучати тут “З Новим Роком”, бо це важливий момент, якщо ми хочемо показати, де світло, а де темрява. Я б ще зрозумів, якби на українській половині агітки було написано “З Новим Роком”, а на “ДНРівській” “С Новым Годом”. Але ж привітання одне. Краса, спокій, подарунки, щастя можливі тут, в Україні, де панує українська мова. А виходить так, що ми мимоволі знову продовжуємо гратися з людьми, що їдуть на Донбас і назад, з жителями цього регіону, у толерантність до близької їм мови. Вже догралися до “руського міру”, але так і не навчилися поважати власну мову. Хоча, враховуючи той факт, що ми досі живемо за мовним законом Колесніченка-Ківалова – нічого дивного немає, чи не так? От тільки новий мовний Закон вже пишеться, а гидоту “екс-ригів” вже розглядають в суді.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s