Всячина

Підсумки 2016-го. Лише #перемога

Що сказати про 2016 рік. Для мене він став роком футболу, нових проектів, великої зайнятості, любові, а також черговим роком війни в Україні.

Десь ми перемагали, як в ремонтуванні доріг у столиці та регіонах, і програвали як на Євро, Лізі чемпіонів і безвізі. Хтось рухав нас до перемоги, як хлопці в АТО, що не втратили навіть метра рідної землі, а дехто гальмував реформи, як популісти з ВР та влади. Цей рік був боротьбою за мову – ухвалені радіоквоти. А також боротьбою за свідомість, яка триватиме і надалі, бо занадто багато людей – цілих 35% , досі мріють про відродження СРСР, а 51,1% вважають росіян братнім народом (це показало опитування Центру Разумкова).

Даний рік показав, що до куплених майданів Україна не готова. А також дав зрозуміти, що лише повний контроль над фінансовими потоками та країною потрібен президенту Порошенку. Він довів це, зокрема націоналізацією “ПриватБанку”.

Для мене особисто даний рік став у певній мірі переломним. Вдалося запустити з командою спортивний розділ-портал “Сектор” і дати непоганий результат на непрофільному суспільно-політичному сайті Depo.ua . Багато було цікавих успіхів, а також конфліктів з людьми високих чинів за цей час.

Вдалося також нарешті остаточно піти зі спорту у іншу сферу журналістики, писати про політику і війну, отримати підвищення і працювати з крутими людьми, зайнятися освітою на курсах “Стенфорда”, яка дасть змогу влаштуватися у західну компанію в майбутньому, працювати для кількох видань, допомагати одному з рідних клубів. А також відкрити цей блог для розваги, матеріали якого потрапляють у спортивну розсилку ФФУ та УПЛ, а відвідуваність якого за день може сягнути понад 1000 унікальних юзерів.

Останній місяць 2016-го подарував невеличкий сюрприз. Людина, з якою були постійні конфлікти на “Фейсбуці”, виявилася дуже порядною, ще й сусідом – привіт головреду “Трибуни”. А та, яку міг навіть назвати другом, навпаки… тут вже він сам зрозуміє. Підстави та інтриги – це стиль нашого суспільства, в якому мудаків як правило більше, ніж порядних людей. Деякі з них створювали ботів у “Фейсбуці”, щоб дискредитувати те, що ми з кількома порядними людьми, фанатами своєї справи та законності, робили. У чомусь ми перемогли, а в чомусь програли. Вони вважатимуть нас дурнями, проплаченими кимось, але правда рано чи пізно переможе. Та і плювати на цих невдах.

В наступному році обов’язково надеру зад кільком примітивним істотам. А поки – всіх з наступаючим 2017 роком. Він буде дуже важливим для нашої країни з огляду на вибори в Німеччині та Франції, а також сподівання Росії налагодити зв’язок із США та Трампом по Сирії та Україні. Війна триватиме, а з нею змінюватимуться і пріоритети багатьох з нас. Хтось поїде з країни, а ті, хто залишаться – мають єднатися. Наша армія потрошку йде вперед, але командирам заважають штабні щурі, які розігрують сценарій довготривалої війни. Можливо, є в цьому якась вища мета. Але ми переможемо. Всіх – і чужих, і своїх. Бо лише сильні духом виживають в нашій країні. Брешу – ще пристосуванці.

Всіх з Новим Роком! Це лише #перемога!

P.S. Про особисте не пишу – не ваше діло 😉

 

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s