Футбол

Альтмана прибрали. Про Комітет національних збірних України і договірняки

У понеділок, 12 грудня, був насичений день у ФФУ та взагалі у футбольному житті України. Франческо Баранка став футбольним прокурором, Комітет з етики та чесної гри вирішили реорганізувати. Павелко презентував “Стратегію2030”. Проте, було ще одне рішення, яке пройшло майже непоміченим.

Був затверджений склад Комітету національних збірних України. І замість першого заступника голови комітету Семена Альтмана у Комітеті тепер буде Євген Красніков – той самий, який рішенням CAS був відсторонений від будь-якої футбольної діяльності до 2018 року…Але в нас є всесильний КДК, який примудрився всупереч рішенню CAS, не маючи на це жодних повноважень, дозволити Краснікову бути у футболі рік тому. І тепер він дуже впливовий чиновник: голова Харківської ФФ, спортдиректор ФФУ ба навіть перший заступник Комітету нацзбірних.

Кому саме заважав Альтман – Маркевичу чи Павелку – питання відкрите. І чим саме заважав.

Особисто мені відомо, що Маркевич працює лише зі зручними йому людьми. Тому у заступниках Шевченко та Красніков. Мені не хочеться захищати Семена Альтмана. Але про його професіоналізм доводилося чути багато позитивних відгуків, хоча зі сторони плоди його роботи були зовсім непомітними, якщо чесно. Про них знають лише люди, що інтегровані в систему. Щодо досягнень Маркевича – скоро ми дізнаємося вже офіційно, чи планують у ФФУ скасовувати зимові збори у збірних різних вікових категорій. Але вже зараз, по суті, маємо унікальний Комітет нацзбірних, в якому ключові посади посідають фігуранти відомого договірняка “Карпати” – “Металіст” 2008 року.

На офіційному сайті ФФУ, правда, Альтман досі значиться першим заступником Маркевича. Але сайт ФФУ – це така, кумедна штука.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s