Футбол

Зранку про Баранку

Новий футбольний прокурор в Україні – Франческо Баранка, котрого активно піарили ще з минулого, ба навіть позаминулого року у ЗМІ. Добре це чи погано? Сама відсутність Кочетова – це вже добре. Чи поменшає в Україні “договірняків”? Це вже питання.

Взагалі, хто такий Баранка і кому він вигідний? Так, він вміє відстежувати матчі із фіксованим результатом. Робота у нього була така у Federbet. Не забувайте, що цю організацію створювали власники європейських казино і букмекерських контор. Бо через матчі з фіксованим результатом вони мали великі збитки. За великим рахунком, букмекери найняли людей, які б заважали їх дурити.

Щодо України. Ви просто подивіться на ЗМІ, які найбільше крутили тему матчів із фіксованим результатом, відстежуючи ставки, суми і так далі. Це ЗМІ, які повністю або частково фінансуються букмекерськими конторами. Назви не казатиму через етику, але це передові спортивні портали і телеканал. Звичайно, вони робили все правильно – “договірняки” зло. Проте, раніше чомусь ніхто не активнічав так сильно. Сьогодні вітчизняні букмекери дуже зацікавлені в Баранці.

Побачимо, що буде. І чи призведе Баранка до зрушень, адже в будь-якому разі навіть за законом Павелка-Кожем’якіна ФФУ може передавати докази правоохоронцям, котрі вже вирішують, що робити з фігурантами справи. У футбольному ж плані, можливо, почнуть карати також учасників нечесної гри.

P.S. Говорив з кількома тренерами, у неформальній обстановці. Кажуть, що існує багато способів обійти Баранку. Побачимо.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s