Україна

Тотальної зради пост

І тут ви побачите Савченко у білому світлі – майже білому. Швидше, гібридному. Всі гноблять Надію Савченко за її “мінські” пригоди з Плотницьким і бажання говорити із лідерами “Л-ДНР”. Зрада. Агентка Кремля – тільки вона щось сильно палиться 🙂

А тепер короткий екскурс, який пояснить, чому це не зрада, а лише логічний наслідок.

Міністр енергетики та вугільної промисловості Насалик їздив до Донецька і говорив з “міністром ДНР” про вугільні схеми, кепкуючи зі ЗСУ? Їздив, кепкував. Хоч і говорив, що був там з іншою метою під виглядом журналіста. Шукав полоненого з Калуша у лютому 2015-го, коли був нардепом (став ним, будучи міським головою Калуша).

Є в нас вугілля з “Л-ДНР”, ешелони, що ходять з окупованих територій? Все є, звичайно. І чудовий “Амстердам” також є.

Бізнес Ахметова працює в “ДНР”? Працює. Він може працювати там без відповідних зв’язків на окупованих територіях? За логікою – ні. Чи сидить Ахметов? Не сидить.

Ведуться переговори щодо полонених. Є Тристороння контактна група у Мінську, де ми ведемо переговори з терористами, так.

Ми постійно говоримо, що Медведчук – п’ята колона. То якого біса він в переговорній групі у Мінську? Він крутіший за президента?

Плотницький і Захарченко є на документі “Мінських домовленостей”? Звичайно, є – місця для підписів! Як і на угоді про розведення сил та засобів від 21 вересня 2016-го. 

54dc7f3fe0885

То чому всіх так дивують саме переговори Савченко з бойовиками? Можна скільки завгодно казати, що вона не дуже розумна, що працює на свій рейтинг і діє в інтересах Росії, а також не має права лізти у справи від України. Все це, звичайно, так. Проте – це наслідок гібридності. Гібридна війна, гібридний “Мінськ”, гібридний бізнес і контрабанда з “Л-ДНР”…Гібридні переговори Савченко з Плотницьким. Але крайньою простіше зробити варіята, ніж розумних пройдисвітів. Між іншим, згадайте, хто їй дав Героя України 🙂 І хто також обсмоктував її факи під час судових засідань на Росії, стеживши за кожним її рухом…:)

%d1%82%d0%b8%d1%82%d1%83%d0%bb%d0%ba%d0%b0

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s