Україна

Про жабу і гадюку

Перша “плівка” Онищенка. Схоже, далі ми ще почуємо багато цікавих записів про президента. Не брехав, швидше за все, про компромат. Правда розмова з Довгим відверто слабка – очікували чогось більшого, ніж гнилий базар про умови за яких Онищенко піде на угоду зі слідством. Побачимо чи буде щось жирніше. Зараз – нудно.Але підсумок всього цього один – їбала жаба гадюку.

Головна мета всіх цих муток – перерозподіл влади, можливість очолити потоки і таке інше. Порошенко і його команда –  самі знаєте хто. Багато матюкливих слів і по морді як мінімум заслуговують.

Але ті, хто плівками, офшорами та іншими речами буде намагатися скинути сьогодні владу і розіграти сценарій позачергових виборів парламенту, а за ними і президента – взагалі не кращі – люди тієї самої породи, наприклад, як пан-диктофон. Це типова ситуація, коли бридка жаба злягається з гнилою гадюкою. Але внаслідок цього жахливого сексу може народитися уродець на ім’я дестабілізація і без того в ледь дихаючій (тут без жартів) країні, яка веде війну, а після 2014 року негативні настрої в ній щороку зростають. Поки немає гідної заміни – нехай собі чубляться, але без жодних потрясінь на вулицях. За великим рахунком, якось похєр на них. На країну – ні.

І без того попереду дуже “веселий” 2017 рік, коли на геополітичній шахівниці вибори у Франції та Німеччині, які можуть стати початком зміни курсу стосовно України і політики щодо Росії. Так само, невідомо чого очікувати від Трампа. Країну дуже легко втратити через якихось пі***в у владі та в опозиції. Нехай загризуть один одного.

Ще раз кажу – плювати на цих жаб і гадюк. Нехай злягаються. Колись таких будуть саджати. Але країну втрачати не хочеться. Хочете емігрувати? Я не дуже.

А от американських силовиків компромат може зацікавити, так.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s