війна

Росія відроджує повномасштабну війну з Україною

Навіщо Росія реанімує повномасштабну війну з Україною

52929504

Дезертири, диверсанти, ракетні стрільби і погрози завдати удар по наших позиціях, військова істерія і українські сліди – Росія повертає нам 2014 рік. Але чим завершиться даний виток агресії стане ясно наприкінці 2017-го.

Володимир Путін зробив послання до Федеральних зборів і  своїм указом затвердив Концепцію зовнішньої політики Росії. У ній зокрема йшлося про невтручання у справи інших держав, повагу до міжнародного права і сприяння миру у світі.

Проте, що собою являє повага і невтручання у внітрішні справи Україна бачить вже майже третій рік – війна на Донбасі затягнулася і продовжиться ще багато років. Крим анексований, Будапештський меморандум викинуто на смітник історії.

Останнім часом на Росії, в місцевих ЗМІ, де Україна в 2015 і в першій половині 2016 року відійшла на другий чи навіть третій план, почалася реанімація штампів і мілітаризму.

Реанімують конфлікт подачею інформації про засилля наших диверсантів у Криму, яких ловлять дуже часто. Про всі ці історії з Пановим, а також розвідниками Міноборони, ми вже писали. Не варто забувати і затримання Сущенка на Росії. Нещодавно от з’явилисядезертири-прикордонники. Все як в 2014 році, коли від мобілізації “бігли” всі на Росію, за запрошенням Путіна між іншим, або в “ДНР”, щоб не воювати. Головне – красива картинка для внутрішнього користування. А те, що у Ростовській області зловили людей, що не мають вже стосунку до наших військових, але вони “не хочуть воювати”, нікого не цікавить…

(Читати авторський текст повністю можна за цим посиланням).

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s