Україна

Обісрати все. Або чому мій рідний Київ не стане крутішим за Брюгге

Бельгійський Брюгге, який славиться своєю старовинною архітектурою і заробляє на туристах мільйони євро, став відомим на весь світ завдяки одному незвичному рішенню. Там проклали пивний трубопровід. До пивоварні De Halve Maan у центрі міста від заводу, що за (3,2 км). Зробили це, щоб уникати заторів через вузькі вулиці, а також з метою збереження історичної бруківки…

У Києві, на Подолі, головному історичному, старовинному районі міста, в самому серці туристичного життя, відкривають “Театр на Подолі”…. В історичному центрі столиці він виглядатиме ось так.

15267743_1445809225448058_3618080381027435690_n

В соцмережах це чудо вже охрестили енергоблоком ЧАЕС і крематорієм. Спонсором “реконструкції” виступив В’ячеслав Москалевський, директор ROSHEN. У місті, де все продається за гроші, де ключові посади займають не жителі цього міста, а звичайні туристи, так і буде.

Архітектор Олег Дроздов раніше говорив про цей проект, розсипаючись тезами про “інтелектуальний, “невидимий” характер”.

“Повертаючись до питання про феномен Андріївського узвозу, хочу сказати, що, на мій погляд, ресурси цього місця досить обмежені. Це пояснюється, перш за все, характером місця з його невисокими транспортними можливостями, дрібної парцеляцією і провінційним масштабом (який хотілося б зберегти). Як мені здається, сюди проситься об’єкт камерного характеру, який би протистояв виникненню на Андріївському узвозі мікродіснейленда. Хотілося б бачити архітектуру, яка носила б більш інтелектуальний, “невидимий” характер, – казав він.

Насправді, це фото банально доводить, чому мій рідний Київ такий убогий. І де, до речі, добробати, які люблять протестувати проти забудов? За гроші, звісно. Тут, мабуть, грошей не дали.

Раніше, ще у часи акцій на захист “Гостинного двору”, у них активну участь брали представники “Свободи” та “Удару”. У різного роду акціях брали участь Олександр Бригинець, Єгор Соболєв, Ігор Луценко, Ігор Мірошниченко, Андрій Іллєнко… Де вони зараз? Головний “ударівець” став мером Києва. Бригинець представляє “БПП” у Верховній Раді. Єгор Соболєв – заступник голови депутатської фракції “Об’єднання “САМОПОМІЧ”. Ігор Луценко – у “Батьківщині”, а Ігор Мірошниченко у “Свободі” в Київраді (має 14 депутатів). Андрій Іллєнко теж у ВР.

Постійна зайнятість законотворців-лідерів, банальна криза організаторів чи відсутність у них інтересу до проблеми? Ось в чому питання відсутності будь-якої реакції окрім “срачів” у “Фейсбуці”.

29 листопада, 10:45  чи 13:45 має відбутися відкриття фасаду. Повинні бути люди з КМДА. Підтягуйтеся.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s