Футбол

Совок імені “Динамо”

“Динамо” зіграло з “Наполі”, як кажуть, один з кращих матчів у нинішньому сезоні. Зіграли 0:0, із 49% володінням м’ячем, без моментів, без ударів у рамку, від захисту. Головна мета – контроль м’яча. Забивати і віддавати, як і раніше, немає кому. Проте, “із какашки не зліпиш ромашку”. Сьогодні кияни пожинають плоди роботи власної академії. Коли потрібна ставка на молодь – вона ніби є. І деякі, як Циганков, досить непоганого рівня. Але в цілому – мислення якесь не дуже сучасне у хлопців. “Динамо” – це така собі гібридна команда. В матчах, які передували грі із “Наполі”, вони грали за принципом “тут захищаємося, а тут атакуємо”. А в футболі, як відомо, в сучасному звичайно, успіху досягають ті, хто вміє тримати м’яч і одночасно добре захищатися, швидко виходячи з оборони в атаку.

Контроль м’яча у Неаполі був без загострень із 18% браком. Єдині дві загострюючі передачі у грі віддав Ярмоленко. По виграних єдиноборствах – 61% проти 39% за “Динамо”.

Але совок із команди нікуди не забереш. Після матчу коментарі про світле майбутнє.

Артур Рудько: “Команда на шляху становлення, багато молодих гравців. Вважаю, що у нас велике майбутнє”.

Молодими у стартовому складі, і то з натяжкою, назвати можна було хіба Циганкова (19 років) та Бесєдіна (20 років).  Ну і Оріховський, який на заміну вийшов (20 років). Тому самому Рудьку вже 24.

Сергій Рибалка: Ми сюди їхали за перемогою, але не вийшло. Хотіли зробити подарунок президенту – перемогти. У такий важкий час, в тій ситуації, в якій знаходиться наша країна і чемпіонат, він робить все можливе, щоб команда була на плаву. Велике йому спасибі за це! Хотіли зробити подарунок, але не вийшло. Думаю, він сьогоднішньою грою не засмутився. Тепер ми постараємося зробити все можливе, щоб наздогнати в чемпіонаті “Шахтар” і будемо налаштовуватися на це.

“Дякуємо партії та Генсеку за світле майбутнє, за кефір та батон. Будемо працювати і далі в поті лиця. Аби баластом не обізвав”. Совок якийсь, чесне слово.

Коротше кажучи, зламалося “Динамо”. Але не на рівні гравців – їхніх мізків. Та голови президента Суркіса, безперечно, яка вже давно не продукує розумних підходів. Вся надія на молодь? Так, звісно. Проте, важко сформувати кістяк із власних вихованців за принципом “Барселони”… Особливо, коли академією керує “совок” Іщенко, який відверто, усупереч західним підходам, каже, що на дитячому рівні важливим є результат у змаганнях. Не розкриття індивідуальних якостей гравців, не підготовка футбольного мислення – результат. Це совдепія, гнила, чорна, убога совдепія. Ці люди хворі і свою хворобу перекладають на здорові голови молоді.  Прогресу не буде, поки гниє голова. На жаль.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s