Україна

Про підарасів за 130 грн і Ляшка, що ліг під Банкову

Три підсумки першого дня шоу фріків у столиці.

1. В ідею Майдану, в загиблих за мрію, у захисників держави, у багатьох сьогодні плюнули за 70-130 гривень.Не політики, які плюнули давно. А ті, хто точно не мав права – представники народу. Маргінали, серед яких губилися дійсно ошукані вкладники, заполонили центр столиці під прапорами незрозумілих партій аля “За життя” екс-регіоналів Рабіновича-Мураєва. Пенсіонери, гопніки, безробітна молодь, трошки тітушок, чорнобильці і реальні вкладники банків…І жодної ідеї у більшості, жодної душі. Лише огида до тих, хто сьогодні йшов там, де гинули люди за мрію, виключно за гроші. “Нам не соромно стояти, бо ми бачили декларації нардепів. Соромно, що за таку плату”, – сказав один із мітингуючих. Підараси ви кончені.

2. Ляшко кинув Юлю, розіграв цирк із Шухевичем, імпічментом Порошенку і охоронцем Медведчука.Звинуватив Тимошенко у плані з дестабілізації ситуації в країні і задумі вбити Шухевича. А до цього ліг під Банкову, розбивши всі надії Юлі на підтримку з “Майданом-3”, від якого вже ледь не всі відхрестилися і ударом по Порошенку.Типова політична проститутка. А Банкова спрацювала вдало.

3.Провладні політтехнологи мають зрозуміти, що на гасла “Рука Кремля” і фейкові плани “Шатун” люди не ведуться. Потрібно щось більш реалістичне вигадувати. Але влада також розуміє, як і опозиція, що без АТОвців “Майдан-3” не відбудеться. А їм не до цього. Як і людям, які цю владу ненавидять. Втомлені. І нема альтернативи. Шоу фріків продовжиться.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s