Цікаве

Проститутки на землі. Історія про повій у Тель-Авіві і картки

Тель-Авів – місто, яке ніколи не спить. Зрозуміло, що у ньому є велика кількість борделів, а також досить сильно розвинений бізнес “жриць кохання”.

Коли йдеш на пляж Тель-Авіва, поруч із готелями, що стоять на набережній, на звичайній вулиці, під ногами лежать десятки, а то і сотні карток з адресами сексуальних утіх, контактами моделей, повій. Сам був свідком.

c%d0%b5%d0%ba%d1%81-1

Їх реально дуже багато. Ще й під готелем з російським прапором.

Як правило, більшість повій в Ізраїлі – вихідці з СНД. Справа в тому, що в Ізраїлі немає законів, які забороняли б так звану індивідуальну проституцію. Є виключно закони, котрі забороняють сутенерство, торгівлю людьми і організовану проституцію – тобто в рамках борделів.

Ще на початку 90-х, після розвалу СРСР із хвилею репатриантів в Ізраїль активно перевозили жінок, велику кількість із країн СНД, для даного бізнесу. Після того, як США у 2000-х пригрозили країні скороченням військової допомоги, якщо Ізраїль не почне боротьбу із торгівлею людьми, єврейська держава розпочала таку собі показову війну. Були облави у борделях, почали заарештовувати сутенерів. Згодом була відома “стіна” – системи розділових споруд. Тепер з Єгипту, через який також завозили повій, зробити це майже неможливо. В аеропортах завертали жінок, які подорожували самі із країн СНД до Ізраїля і досі продовжують це робити.

Наприклад, навіть якщо дівчина, молодша 35 років, з України прилетить сама до Ізраїля, матиме квиток назад, але жодних родичів у неї в країні не буде, їй влаштують перевірку. За її результатами існує ледь не 90% імовірність, що в країну її не пустять. Був один випадок, коли дівчина мала квиток назад, заброньований готель і вже пройшла перевірку всіх документів, співбесіду зі службою безпеки в аеропорту “Бен-Гуріон”, в останній момент співробітник цієї служби попросив у неї телефон. Дівчина зазначала, що нікого не знає в Ізраїлі. Але в телефоні у неї знайшли один ізраїльський номер – в країну її не впустили.

Як правило, боротьба поліції з борделями обмежується регулярними облавами, за підсумками яких той чи інший будинок розпусти закривається. Але згодом відкривається знову, інколи навіть через суд. Так було рік тому, коли після того, як у борделі Тель-Авів повісилася проститутка, його закрили, але у суді повії відстояли власні права і бордель знову запрацював. Поліція ніби і має право закривати бордель, але в той же час його роботу можна дозволити, якщо існує небезпека, що після закриття жінки будуть працювати повіями на вулиці.

Часто борделі маскуються під масажні салони, офіси чи навіть хлібопекарні у промислових районах міст.

zzzzz

%d1%81%d0%b5%d0%ba%d1%81-7

В кінці ХХ – на початку ХХІ століття в ізраїльському суспільстві з тривогою заговорили про тисячі юних – 13-16-річних дівчат – дочок вихідців репатриантів з СНД, які йшли у цей бізнес. Більше того, в Ізраїлі сьогодні навіть збільшується кількість ізраїльтянок-єврейок, які також йдуть у бізнес, який приносить непогані доходи. Наприклад, “діамантова повія” VIP-класу тут може заробити від 1300 шекелів за годину (понад $400). Найдешевші повії беруть 200-400 шекелів ($50-100).

Але у 70-х роках ХХ століття вважалося, що серед ізраїльтянок повій майже не існує. В Ізраїлі, мабуть, кожен знає історію, коли у вже досить похилому віці Голда Меїр стверджувала, що єврейок-повій взагалі не існує і не існувало в природі. Тоді прем’єрці сказали, що вона помиляється. Меїр звинуватила свого співрозмовника у наклепі. Він же не став приймати звинувачення і вирішив довести Меїр, що правий. Разом з главою уряду цей чоловік відправився прямо на центральну автостанцію Тель-Авіва. Після побаченого Меїр визнала, що помилилася і сказала: Так, єврейки-повії дійсно існують. Але вони – не з нашої алії!”.

Сьогодні в Ізраїлі, за даними різних досліджень, налічується близько 10 000 повій. І 70% з тих дівчат, які працюють у борделях та взагалі залучені до цього бізнесу, прибули з Росії, України, Молдови – з СНД.

Окрім всього, є ще один цікавий момент. В Інтернеті знайшов інформацію про дослідження, згідно з яким 60% клієнтів борделів – ортодоксальні євреї.

Тим часом, в країні ведеться звичайна боротьба навколо тематики проституції. Певні кола у парламенті наполягають на повній легалізації, інші – на забороні, зокрема, феміністки.

Але бізнес, судячи з кількості карток на асфальті, процвітає.

zzzzzzx

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s