Україна

Похорон Мотороли та бабусі з “Фейсбука”

Цілий день тримався, щоб не коментувати – ні, не похорон Мотороли (рудого мудака) – а реакцію на цей похорон українських юзерів соцмереж.

І в мене у голові крутиться одне запитання: Вам, шановні мої співвітчизники, не похуй? Вам реально не було похуй на похорон рудого придурка? Ви цілий день – не всі, велика кількість із Вас – виписували щось примудре про той похорон у Донецьку. Про той натовп баранів, який вигнали на “мітинг”, про еліту “ДНР”… Тоді вітаю. Ви всі – кожен із Вас – витратив власний дорогоцінний час. Для когось – це було 10 хвилин, для декого – година. А були й ті, котрі цілий день цю подію обговорювали.

Були такі коментарі. Ні, справді, смішні – це ще можна читати.

rodion

А були ось такі. Ну, типу дуже розумні.

jahnooo

І такі ось. Типу теж такі, риторичні.

zzzzzz

Можна скільки завгодно обливати брудом той Донбас. Я також далеко не в захваті від населення того регіону. Я був не в захваті від нього у 2006, 2007, 2008, 2009 і до сьогодні. Але більшість із коментаторів – вони як ті бабки на лавці під парадним. Про яке повернення Донбасу ви говорите? Ви читали про цифри, які потрібно буде у нього вбухати. На даний момент, за підрахунками міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка, лише в інфраструктуру доведеться вкласти $15 млрд. Ще $10 у створення робочих місць. Яке повернення? Де гроші? Це все на десятиліття, а то і більше.

“Дивіться, вийшов натовп. Дивіться, вони зомбі. От як впливає російська пропаганда”, – і далі в такому дусі. З екранів ТБ цілий день купа експертів говорить про це. Чорт. Ховають звичайного мудака, який вбивав наших воїнів. Найкраще, що може бути в такій ситуації – ваше забуття цього дня, ігнор, і купа постів про славну українську армію, про хлопців, які живі і яких вже нема. Максимум – коментар калібру Родіона Шовкошитного, який вище. Натомість, аудиторія українських соцмереж – це щось особливе. Звичайні бабульки.

Ігор Брановицький – “кіборг”, якого у полоні застрелив Моторола. Він був поранений.

198493w600zc0

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s