Світ

Секс, Путін і Алеппо:Головні меседжі других дебатів Трампа і Клінтон

Вночі у Сент-Луїсі відбулися другі дебати кандидатів у президенти США Дональда Трампа і Гіларі Клінтон. Дебатам передував скандал із відео 11-річної давнини, яке виклала Washington Post, в якому Трамп розповідав про свої сексуальні пригоди. Даний момент я вже згадував у минулому тексті.

Другі дебати вийшли брутальними і не могли обійтися без сексуальної теми.

Вони відбувалися у форматі прямої лінії. Питання задавали люди, що були присутні у залі, а також ті, хто не визначилися кого підтримувати. Компанія Gallup відібрала потрібних людей за відповідними критеріями так, щоб вийшов демографічний зріз по країні.

Тема 1. Секс

Зрозуміло, що Трамп знав, що Клінтон використає козир у вигляді скандального відео 2005 року. І тому підготувався. Привів із собою чотирьох жінок, які у різні часи звинувачували чоловіка Гіларі, екс-президента США Білла Клінтона у сексуальних домаганнях. Одна навіть свого часу казала, що Клінтон її згвалтував у 1978 році.

Коли справа дійшла до скандального відео, Трамп сказав, що це була звичайна приватна розмова, яка не була призначена для оприлюднення.

Гіларі Клінтон взяла слово і пригадала Трампу всі його негативні випади на адресу жінок, на що Трамп відповів, що у нього це “лише слова” а от Білл Клінтон – “найбільш небезпечний сексуальний агресор в історії США”.

Дана перепалка була найбільш гострою у темі сексу. Трамп відбився.

Тема 2. Путін

Гіларі Клінтон вкотре згадала про гучні хакерські злами баз даних, зазначивши, що Путін втручається у внутрішні справи Америки, намагаючись вплинути на результати виборів. Трамп парирував словами, що він особисто не знає Путіна і його причетність до цього, але повоювати з ним проти ІДІЛ цілком можна. А США взагалі підтримую повстанців, які потім можуть повернути проти них самих зброю.

Тема 3. Алеппо

Коли пролунало запитання про гуманітарну катастрофу в Алеппо, Клінтон скористалася своєю улюбленою темою у зовнішній політиці, сказавши, що Росія у Сирії є агресором. І вона разом з Іраном намагається зберегти режим Асада. Тому і відповідати в майбутньому за катастрофу в Алеппо буде. Трамп же вкотре розвів демагогію про війну з ІДІЛ, яку можна вести разом з Іраном і Росією. А на питання про Алеппо зазначив, що місто вже нема сенсу рятувати, бо воно вже впало.

Підсумок. Трамп викрутився із сексуальної теми, залишившись у грі.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s