Футбол

Три думки про першу перемогу Шеви з аеропорту “Бориспіль”

Матч України проти Косово (3:0) пощастило побачити в аеропорту “Бориспіль” під час очікування літака. Гра виявилася цікавою, хоча завадити подивитися її намагався один хасид, котрий просив у персоналу кафешки увімкнути на ТБ чи зробити щось, щоб він зміг побачити матч Ізраїль – Ліхтенштейн, який йшов паралельно з нашим. Він трошки нагло тикав гаджетом у дівчину-офіціантку.

Я ж маю три думки про побачене на полі.

Перша думка: Досить симпатична збірна Косово. Оборонялися, непогано в контратаки вибігали. Карлики технічні, з думкою і перспективні. Хоч і давали Ярмоленку багато простору та волі, і він їх покарав другим голом за це. Між 57 і 61 хвилинами могли забити нам косовари. Відверто щастило команді Шеви.

Думка друга: Вкотре порадів за Кравця. Хоч дебютний гол матчу і записали на гравця косоварів Рахмані на сайті УЄФА, але приємно, що він своїм прикладом доводить великий менеджерський талант Суркіса. Після його удару і рикошету м’яч влетів у сітку.

Думка третя: Арбітр не побачив відразу два ледь не стовідсоткових пенальті, коли на 54 хвилині завалили в штрафній Ярмоленка, а на 56 хвилині Бутка. Косово ж бігло вперед, а наші сідати почали після 60 хвилини моментами. Але в останні 10 хвилин двічі забили – стандартна історія. Загалом у грі видно думку. “Активнічає” Зінченко, хоч і браку вдосталь (але позиція така), класно забив Ротань. Взагалі – симпатично. Але інколи на стандартах було страшнувато.

На цій ноті – побіг на літак. У “Борисполі” гарна проекція.