Футбол

Три думки про матч Україна – Косово у Кракові

Домашній матч відбору ЧС-2018 проти Косово збірна України зіграє у Польщі, в Кракові. Про дане рішення в кулуарах було відомо ще вчора. І ось Вам три думки з цього приводу

Думка перша: Від Туреччини та Болгарії відмовилися. Болгарія – це взагалі не дуже варіант був. Туреччина – зручний для команди, оскільки 6-го жовтня Україна грає з турками у Коньї, а 9-го матч проти Косово. Але там збірна України не могла б розраховувати на підтримку, навіть попри те, що в Туреччину можна потрапити без віз. Турки б “топили” за Косово.

Думка друга: Переговори були досить важкі. Оскільки, за регламентом УЄФА/ФІФА футбол поза політикою, а саме політичне невизнання Україною Косово не має впливати на політику ФФУ. Могли функціонери дати задню і сказати “грайте в Україні”. Але не сказали. Польщу розглядали серйозно. Були й варіанти у Прибалтиці, знаю про Литву. Краків – це добре. Там багато наших студентів. І їхати на гру з України недалеко, аби тільки з візами проблем не було. Проте, є досить багато польських націоналістів “антибандерівців”, так сказать.

Думка третя: Зараз будуть думати над стадіоном. Арена “Краковії” здатна вмістити понад 15 тисяч, а “Вісли” – понад 33 тисячі. Чомусь здається, що вистачить стадіону “Краковії”. Якщо він взагалі аншлаг збере.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s