Київ

Мірошниченко і “Свобода” – герої Кремля

Вчора у столиці під посольством Росії на Повітрофлотському проспекті активісти ВО “Свобода” на чолі з відомим “драчуном”, “ворогом москлаів” Ігорем Мірошниченком, влаштували показовий цирк. Вони ламали паркан біля посольства. Не пускали росіян голосувати. З одним дідом Мірошниченко особисто вів профілактичну бесіду, розповідаючи йому про угро-фінів, монголо-татар, агентів Кремля, “чокать-какать” і різні інші цікаві штуки.  І це попри те, що цей дідусь навіть на їхні слова “Кремль буде наш”, відповідав “це прекрасно, я тільки за” і взагалі хотів голосувати за опозицію.

Ukrainian activists protest against Russian parliamentary elections in Kiev

Одного росіянина також побили. Поліція, звісно, затримала “свободівця” –  депутата Київради Володимира Назаренка, але головних дійових осіб не чіпала.

Ukrainian activists protest against Russian parliamentary elections in Kiev

Взагалі, “Свобода” дуже допомогла Росії. І тут справа не тільки у тому, що їхня акція розлетілася по всіх російських ЗМІ. Тут все набагато глибше. На Росії явка на виборах була катастрофічно низька. Показник середньої явки становив трошки більше 40%. В Україні у Києві, де активісти “Свободи” цілий день ганяли “агентів Кремля”, проголосували 155 чоловік. У той самий час у Львові, де нікого не чіпали і ніяких показух не влаштовували, таких було всього 38. За великим рахунком, “свободівці” не тільки зробили сюжети європейським ЗМІ, а також підіграли російським, які показали “дику Україну” (на це нам по суті начхати), але і дозволили використовувати “гоніння руських” як мобілізуючий фактор.

Не знаю, чи свідомо “свободівці” постійно влізають у неприємні історії із бійками, які розслітаються по світових ЗМІ, паплюжачи імідж України, чи просто працюють на рейтинг. Так було під час трагічних подій під ВР, у минулому році, коли потасовка з Нацгвардією завершилася вибухом гранати і загиблими, постійні показові сутички із забудовниками – це взагалі їхня фішка.

В соцмережах навіть думки ходять, мовляв, вони гроші з Росії отримують? Я не стверджую по Росії, але ж від донецьких свого часу їх брали…

Не будемо про погане. “Свободу” можна привітати – росіянам вони знатно підіграли. Попереду – листопад і можливий “тарифний майдан”. Ось там потрібно буде їм відпрацювати, правда ж?

P.S. Наступного разу у пана Мірошниченка в “Сільпо” на Дніпровській набережній обов’язково запитаю, чому він такий патріот, а так безглуздо працює на рейтинги.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s