Україна

Обстріляне російське посольство, логіка і замовна акція

Як відомо, сьогодні вночі російське посольство у Києві на Повітрофлотському проспекті обстріляли салютами “активісти”. Всього їх було 20 чоловік. Вони прийшли під посольство о 1-й годині ночі. Під будівлю, яка не використовується (востаннє його громили в 2014-у).

Деякі невідомі тримали  плакат із написом “Російські свині, тут вам буде сьогодні феєрверк, а завтра будуть Гради”. Перед посольством, в якому нікого не було…

Якраз вчора перед цими подіями будівлю посольства укріплювали металевою огорожею у додачу до двох металевих парканів, а вікна закривали сталевими жалюзі. Для чого це все робиться? Бо в Україні заборонили російські вибори до Держдуми (18-го жовтня). А Росія заявила про намір відкрити в своїх дипломатичних представництвах в Києві, Львові, Одесі та Харкові чотири виборчі дільниці.

Зазначимо, що з Повітрофлотського російське посольство раніше переїхало на Поділ. Але увага була знову прикута до будівлі з “парканами”.

Повернемося до акції. 20 молодиків приходять вночі, показують комусь плакат, обстрілюють будівлю салютами і йдуть. Організаторами акції були активісти С14.

Зрозуміло, що все відзняли на відео, яке спочатку розповсюдило сумнівне видання Гужви “Страна.ua”. Після цього відео обстрілу підхопили Reuters. І далі воно розповсюдилося по західних ЗМІ. В чому логіка? А в тому, що у західних ЗМІ питання України вже давно відійшло навіть не на другий, а на п’ятий чи шостий план. І якщо в 2014-у році європейці читали про агресію Росії, то зараз їм подають інформацію про дикунства українців. І така інформаційна політика вигідна лише Росії. Але це свідчить також і про нашу слабкість в інформполітиці.

Акція дуже схожа на замовну або просто нелогічну. Оскільки, працювали суто на картинку, ще й вночі. Жодної іншої логіки. Акція, яка не несе жодного змісту, окрім розповсюдження картинки у ЗМІ.

Шкода іміджу держави досить велика завдана через цю акцію під посольством. І навіть маючи якусь високу мету, активісти швидше підіграли ворогу. Але вони це навряд чи зрозуміють.

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s