Всячина · Україна

Чому 95-квартал – кращий політичний проект в Україні

Так, саме політичний проект. Вже всі висловили своє обурення з приводу виступу 95-кварталу в Юрмалі, де Зеленський у ролі Петра Порошенка виставив президента жебраком, який просить гроші для “бідної” і “дурної” України, яку ще й з порноакторкою із німецьких фільмів порівняв. Мовляв, вона “готова прийняти в будь-якій кількості і з будь-якої сторони”.

Для тих, хто не бачив, ось відео. А потім продовжимо.

Справа в тому, що 95-квартал вже давно став політичним проектом. Раніше вони співпрацювали з Тимошенко, згодом із Хорошковським. А останнім часом “кварталівці” активно мочать Порошенка на каналі Коломойського. Згадати хоча б ролик минулого року, де у ролі Коломойського пан Зеленський тонко змішує з лайном Порошенка.

Справа в тому, що політичне мочилово у вигляді жартів краще сприймається аудиторією. А жарти “Кварталу” досить тонкі. І грають хлопці на настроях плебсу і найбільш хвилюючих темах, котрі викликають як правило найбільше невдоволення в масах. Зокрема, тарифи, хабарі, ті самі кредити…

Звідси і високі рейтинги, а відповідно і хороші гонорари. А де рейтинги, там і вплив на свідомість простого українця. Де вплив, там і можливість маніпулювати темами в інтересах того, хто платить.

Якщо пам’ятаєте, після жартів про Порошенка на “плюсах” не вийшла наступна програма 95-кварталу. І тоді було багато чуток, мовляв, з адміністрації президента наїхали на “плюси”, заборонивши їм це робити. Казали навіть, що “кварталівці” зняли жарти про Корбана і самого Коломойського, тому сам “Бєня” вирішив їх прикрити. Але в будь-якому разі більшість думала про жертву-олігарха Ігоря Валерійовича, який затіяв війну з Порошенком, котрий використовує всі свої важелі впливу і навіть “Квартал” банить.

Так чи інакше, у різні часи “кварталівці” мочили Януковича, Ющенка, Тимошенко, Порошенка, вивалюючи купу бруду на українців, мимоволі виставляючи їх тупими. Але асоціація з тим, що народ виставляють баранами була відсутня. Натомість, всі сміялися над тупими політиками, починаючи любити Тимошенко завдяки красуні Кравець і ненавидіти безхребетного Януковича завдяки грі Пікалова.

95-квартал завжди давав і дає високі рейтинги. Саме тому на “плюсах” стільки “Кварталу”, а Зеленський просто всюди від реклами прикрас до серіалів.

Мені взагалі трошки ця ситуація нагадує досвід якогось Задорнова, який висміював росіян, але ще більше принижував “америкосів”. І всі були щасливі, всім подобалося. Посміятися над собою, над речами, які показують власну убогість, це ж так класно, правда ж, коли ще більшими ідіотами є хтось інший?

Так чи інакше, політичні жарти “Кварталу” маніпулюють свідомістю, комусь додають, а декому знищують імідж. В останній історії з Юрмали шкода лише простого українця. Не Порошенка й інших баранів від влади. А саме простого українця. Бо від цих жартів, у першу чергу, програємо ми з вами і імідж держави. Так само, як і від згаданих баранів від влади.

Що робити з цим? А нічого. Бо “Квартал” – це рейтинги. А значить плебс щасливий. І саме тому 95-квартал – найкращий політичний проект України. Чи можна їх заборонити? Тут вже навряд. Бо заборона – це наступити на горло демократії.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s