Верховна Рада

Пост, який дарує прозріння: українець, депутат ВРУ і телевізор

Всього один пост, який пояснює дуже багато про наше з Вами життя. Ви прочитайте, а потім поговоримо, що саме пояснює.

Це нардеп від БПП Олексій Гончаренко. Той самий, який агітував свого часу за Януковича.

Зараз він перефарбувався – патріот.  І ось Гончаренко пише пост.
1ssssssssaaaaaaaaaa

Ви запитаєте “що тут такого?”. А дуже багато. Тут класичні українські жіночки, яким цікаво, що там відбувається всередині Верховної Ради, де засідає “еліта” (мені чомусь пофіг, але є кому цікаво). Ми ж говоримо про ту, яка звернулася до Гончаренка. Їй дали шанс – піти на екскурсію. І доторкнутися до того життя. Не буденного, вдома, зі своїм чоловіком, який кляне депутатів, котрі їздять на авто, щоб купити яке, йому потрібно продати всі нирки включно з печінкою. Вона, ця жіночка, мабуть, разом із ним матюкається на телевізор, де зображені їхні обличчя. Можливо, не раз матюкала того самого Гончаренка.

Але тут, у ВРУ, вона дивиться на них, як на зірок, дещо вищих за себе, забуваючи, що джерелом влади в країні за Конституцією є народ. Звичайно, кому та Конституція потрібна – на неї всім начхати. І цій жіночці, і більшості політиків.

І ось вона, чарівно посміхаючись депутату Гончаренку, робить з ним фото, щоб похизуватися. А потім говорить наведені Гончаренком слова. Вона їде додому, де знову сяде разом з чоловіком біля телевізора і буде клясти їх всіх, не згадуючи про фото.

А все тому, що кожна з таких жіночок і чоловіків – вони заздрять. Заздрять тому, що вони не там, не біля влади, де багато грошей, де вирішуються долі. І коли б їм випав шанс, вони стали б такими самими, як і ці депутати. Один в один. Приклад Гаврилюка Вам у доказ.

Головна проблема більшості наших людей – відсутність освіти, досвіду спілкування з розумними людьми, а звідси – мозку. І живе в них банальна заздрість і внутрішня жадібність від якоїсь дитячої злиденності. Чи культурної бідності. І саме тому, поки ми не підтягнемо власний рівень розвитку, існуватиме ось цей конфлікт, коли прості люди будуть ненавидіти владу, а опиняючись у ній за щасливим збігом обставин, ставатимуть такими самими.

 

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s