Футбол

Три думки під кухоль пива: Геніальний секрет Шевченка і Коноплянка

Пива багато не буває. Сьогодні під кухоль світлого із міста Берегово, що на Закарпатті, дарую вам три думки про матч Україна – Ісландія

Думка перша: Складом Шевченко здивував. Жодного чистого форварда зі старту. В атаці грав Коваленко, в другому таймі його опустили нижче, вийшов Зозуля замість Сидорчука. Зіграли в одного опорника Степаненка з двома креативщиками Коваленко-Зінченко. Віктор трохи не в своїй тарілці був у нападі, але йому корисно. Чомусь новому вчитися завжди прикольно. Грати без глядачів – це жахлива штука. Не знаю як футболістам, але глядачам спостерігати за цим навіть по ТБ – не дуже. Хоча наша збірна у перші 10 хвилин могла “горіти” 0:2, чим доводила той факт, що без підтримки туго. Але витримали, лише один пропустили. Щоправда, як в моменті першого голу, так і другого можливого, чудив Кучер. Грали ніби із бажанням, але видно неозброєним оком відсутність взаєморозуміння на старті. В команді перебудова, тому нічого страшного. Високо зустрічали ісландців, рубили по ногах, але і тримати м’яч намагалися на чужій половині поля. Виходило так, як виходило.

Думка друга: Порадував Зінченко – хлопець розкутий, такий собі вільний художник. Хоч і не ідеально, але в цілому гру читає, розуміє куди віддати. Можливо, саме він є тим секретом Шевченка, який витягне нашу збірну кудись? Все дуже пристойно. Взагалі 90% точних передач за матч (487 з 540) у нашої команди. Ярмоленко гол забив, демонстрував бажання, але і обрізався. Не тягне він поки єврочемп, але і Коноплянка недалеко пішов. Міг стати героєм, забити пенальті на 85-й хвилині і вирвати перемогу. Але ж промазав. І став антигероєм. Ракицький своїми потужними пострілами нагадав, хто в збірній найбільше б’є. А крім пострілів він і атаки починав. Чудовий перший пас у Ярослава. Бігли хлопці вперед, бадалися, стелилися в ноги ісландцям. Грали, як могли. В другому таймі взагалі гру контролювали, здавалося, задушать ісландців.

Думка третя: Для Шевченка чудовий старт. Команда перебудовується. За короткий час, який він з італійсько-іспанським десантом працює зі збірною, вже видно, що грати намагаються інакше. Особливо на чужій половині поля. І тут нічия з чвертьфіналістом останнього ЧЄ-2016 – 1:1. Класний старт, хоча фанатом Шевченка особисто я не став. Бо непорядно трошки у збірну він прийшов. Та і почав не дуже. З усіляких там зустрічей зі ЗМІ закритих. Але раз говоримо суто про футбол, то щось сподобалося у грі збірної (біганина, бажання, бадалово, відсутність страху зіграти в одного опорника), а щось ні (обрізки, відсутність взаєморозуміння, помилки в захисті). Чекаємо жовтня і вояжу в Туреччину. На крайняк Косово обіграємо.

Підсумок: Оцінка за гру за вмістом кухля – 0,3 з 0,5.