Україна

Як “Інтер” стане жертвою для Європи

У неділю темою дня став підпал студії “Подробностей” ТК “Інтер”. Група осіб, приблизно 20 чоловік, прийшли до будівлі, встановили туристичні намети і принесли шини.

Після цього до будівлі увірвалися люди в масках, як розповідають журналісти “Інтера”, почали все трощити, стався підпал, а також була залишена протитанкова міна.

Поки поліція розбирається з усім, що відбувається, біля ТК “Інтер” сьогодні знову зібрався пікет. Люди, включаючи навіть бійців “Донбасу” і “Айдара”, вимагають припинення роботи ворожого телеканалу.

Зрозуміло, що підпал міг бути провокацією самого Львочкіна, щоб привернути увагу міжнародної спільноти і зіграти на темі “проблем зі свободою слова в Україні”. А може й дійсно хтось із патріотів забіг на канал, вирішивщи зробити те, що зроблено. Тут справа за поліцією.

Я ось про що хочу сказати. Як підпал, так і подальші акції з покришками біля каналу грають на стороні “Інтера”. Оскільки в цивілізованому світі справи вирішуються через суд.

Вважаєте ви, що це рупор Кремля – наймайте юристів, ідіть до суду і закривайте канал. Все. І тут мова навіть не про Княжицького і Ко, у яких вже два роки тривають розбірки з Льовочкіним, пов’язані з “Інтером”. А про громадян, які виходять на акції, які пишуть у “Фейсбуках” про політику “Інтера”, яка і мене особисто теж бісить. Пишіть скарги, завалюйте ними “Нацраду”. Ті, хто хочуть припинити роботу “Інтера”, мали б робити це через суд. Два роки війни, два роки дивного висвітлення ситуації, а також відвертій грі контентом на проросійських настроях аудиторії, а віз і нині там. Вирішили діяти силою.

От тільки в цивілізованому світі дане дійство виглядає дикунством. Для тих самих репортерів без кордонів не має значення вважаємо ми канал рупором Кремля чи ні. Вони дивляться на методи, які використовуються. І ці методи, чесно кажучи, будуть тлумачитися як тиск на ЗМІ. Відповідно негативна реакція Заходу тут буде забезпечена.

Виграє від цього, до речі, лише “Інтер”, який стане жертвою. А програти може Україна, на жаль.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s