Мої пам’ятні футболки

У колекції ігрових та не дуже футболок у мене є дійсно пам’ятні. Про них Вам трохи і розповім.

Футболка останнього на даний момент сезону “Оболоні” в Прем’єр-лізі 2011/2012 років. Борис Баранець – був такий в команді хлоп.

ОБОЛОНЬ2 ОБОЛОНЬ

Звичайно, найбільш пам’ятна і, мабуть, гарна футболка в колекції – ігрова “Хайдука” зі Спліта. Але не проста, а Артема Мілевського.

Міля 2МІЛЯ

Є така команда “Маккабі” з Тель-Авіва. Найтитулованіший клуб Ізраїлю. Дивом потрапила до колекції футболка початку 2000-х років. Пряміком з місцевого секонду.

Маккабі

Ніби і немає нічого особливого у футболці “Динамо”. Але належала вона Євгену Чумаку, який навряд чи ще вийде у старті киян колись. Чомусь так здається.

ДИНАМОДИНАМО2

Теніска збірної ще з 2006-го року. Але особлива вона тим, що в ній ходив Олег Блохін на найкращому наразі ЧС-2006 в історії збірної України. Єдиному, тому і найкращому.

Укра2

Ну а це просто футболка збірної України, куди ж без неї.

УКРА

Футболка збірної Латвії, яку отримав з юнацького турніру у 2011 році. Таку не сильно знайдеш в Україні.

Латвия

Донецький “Шахтар” – далеко не улюблена моя команда. За градацією улюбленості даний клуб знаходиться десь на рівні “Приладиста” з міста Мукачеве. Оскільки “Приладиста” вже не існує і любити нема кого, можна оцінити і любов до “гірників”. Проте, дану футболку принесла додому дружина, яка, на відміну від мене, досить часто відвідувала “Донбас Арену”. І сама футболочка мені подобається.

ШАХТАР

Ну і трошки зради. Футболочка російського “Ростова”.

ЗРАДА

 

Advertisements